LNK2H562MSEJ
NichiconNichicon
LNK2H562MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2H562MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2H562MSEJ.pdf2.LNK2H562MSEJ.pdf3.LNK2H562MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 587 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2H562MSEJ
Tau Wae LNK2H562MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 587 pcs Pepa Raraunga 1.LNK2H562MSEJ.pdf2.LNK2H562MSEJ.pdf3.LNK2H562MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 18.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 26.04A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8898
LNK2H562MSEJ-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.906" (150.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2H822MSEJ
LNK2H822MSEJ
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 400 pcs
Tikiake: LNK2H822MSEJ.pdf
RFQ
LNK2H562MSEJBB
LNK2H562MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW