LNK2H332MSEH
NichiconNichicon
LNK2H332MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2H332MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2H332MSEH.pdf2.LNK2H332MSEH.pdf3.LNK2H332MSEH.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 944 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2H332MSEH
Tau Wae LNK2H332MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 944 pcs Pepa Raraunga 1.LNK2H332MSEH.pdf2.LNK2H332MSEH.pdf3.LNK2H332MSEH.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 12.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.36A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8892
LNK2H332MSEH-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.528" (115.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2H222MSEGBN
LNK2H222MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 1211 pcs
Tikiake: LNK2H222MSEGBN.pdf
RFQ
LNK2H272MSEHBB
LNK2H272MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 999 pcs
Tikiake: LNK2H272MSEHBB.pdf
RFQ
LNK2H332MSEHBN
LNK2H332MSEHBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 876 pcs
Tikiake: LNK2H332MSEHBN.pdf
LNK2H392MSEHBN
LNK2H392MSEHBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 931 pcs
Tikiake: LNK2H392MSEHBN.pdf
LNK2H332MSEHBB
LNK2H332MSEHBB