LNK2H122MSEF
NichiconNichicon
LNK2H122MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2H122MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2H122MSEF.pdf2.LNK2H122MSEF.pdf3.LNK2H122MSEF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2H122MSEF
Tau Wae LNK2H122MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 6.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.68A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8885
LNK2H122MSEF-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.528" (115.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2H122MSEG
LNK2H122MSEG
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 2072 pcs
Tikiake: LNK2H122MSEG.pdf
RFQ
LNK2H122MSEGBB
LNK2H122MSEGBB
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1492 pcs
Tikiake: LNK2H122MSEGBB.pdf
RFQ
LNK2H122MSEFBB
LNK2H122MSEFBB