LNK2G272MSEG
NichiconNichicon
LNK2G272MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNK2G272MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNK2G272MSEG.pdf2.LNK2G272MSEG.pdf3.LNK2G272MSEG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNK2G272MSEG
Tau Wae LNK2G272MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNK Ripple Current @ Low Frequency 10.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.12A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8849
LNK2G272MSEG-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.543" (90.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNK2G272MSEFBN
LNK2G272MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1709 pcs
Tikiake: LNK2G272MSEFBN.pdf
RFQ
LNK2G272MSEFBB
LNK2G272MSEFBB
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1794 pcs
Tikiake: LNK2G272MSEFBB.pdf
RFQ
LNK2G272MSEGBB
LNK2G272MSEGBB