LNC2W392MSEG
NichiconNichicon
LNC2W392MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2W392MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2W392MSEG.pdf2.LNC2W392MSEG.pdf3.LNC2W392MSEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2W392MSEG
Tau Wae LNC2W392MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 17.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.22A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8798
LNC2W392MSEG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.433" (138.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3900µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2W332MSEHBN
LNC2W332MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
I roto i te taonga: 1094 pcs
Tikiake: LNC2W332MSEHBN.pdf
RFQ
LNC2W332MSEHBB
LNC2W332MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1185 pcs
Tikiake: LNC2W332MSEHBB.pdf
RFQ
LNC2W392MSEGBN
LNC2W392MSEGBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 450V SCREW