LNC2W122MTEF
Hua Hua
Tau Wae: LNC2W122MTEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2W122MTEF.pdf2.LNC2W122MTEF.pdf3.LNC2W122MTEF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2W122MTEF
Tau Wae LNC2W122MTEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 9.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.86A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm) Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose