LNC2V472MSEH
NichiconNichicon
LNC2V472MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2V472MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2V472MSEH.pdf2.LNC2V472MSEH.pdf3.LNC2V472MSEH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2V472MSEH
Tau Wae LNC2V472MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 15.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 21.98A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8752
LNC2V472MSEH-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2V472MTEH
LNC2V472MTEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1491 pcs
Tikiake: LNC2V472MTEH.pdf
RFQ
LNC2V392MSEHBN
LNC2V392MSEHBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 350V SCREW
I roto i te taonga: 1315 pcs
Tikiake: LNC2V392MSEHBN.pdf
RFQ
LNC2V472MSEHBN
LNC2V472MSEHBN
Tikiake: LNC2V472MSEHBN.pdf
LNC2V472MSEHBB
LNC2V472MSEHBB