LNC2H332MSEH
NichiconNichicon
LNC2H332MSEH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2H332MSEH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2H332MSEH.pdf2.LNC2H332MSEH.pdf3.LNC2H332MSEH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2H332MSEH
Tau Wae LNC2H332MSEH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 17.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.92A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8817
LNC2H332MSEH-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.252" (108.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2H392MSEH
LNC2H392MSEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 1039 pcs
Tikiake: LNC2H392MSEH.pdf
RFQ
LNC2H272MTEH
LNC2H272MTEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 1121 pcs
Tikiake: LNC2H272MTEH.pdf
RFQ
LNC2H332MSEHBB
LNC2H332MSEHBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW