LNC2H122MSEG
NichiconNichicon
LNC2H122MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2H122MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2H122MSEG.pdf2.LNC2H122MSEG.pdf3.LNC2H122MSEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2H122MSEG
Tau Wae LNC2H122MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 10.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.56A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8813
LNC2H122MSEG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.874" (73.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2H103MSEJBN
LNC2H103MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 472 pcs
Tikiake: LNC2H103MSEJBN.pdf
RFQ
LNC2H103MSEJBB
LNC2H103MSEJBB
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 506 pcs
Tikiake: LNC2H103MSEJBB.pdf
RFQ
LNC2H122MSEGBB
LNC2H122MSEGBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 1461 pcs
Tikiake: LNC2H122MSEGBB.pdf
LNC2H152MSEGBN
LNC2H152MSEGBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
I roto i te taonga: 1587 pcs
Tikiake: LNC2H152MSEGBN.pdf
LNC2H122MSEGBN
LNC2H122MSEGBN