LNC2G562MSEG
NichiconNichicon
LNC2G562MSEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2G562MSEG
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2G562MSEG.pdf2.LNC2G562MSEG.pdf3.LNC2G562MSEG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2G562MSEG
Tau Wae LNC2G562MSEG Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 20.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.26A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8777
LNC2G562MSEG-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 5.433" (138.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2G562MSEGBN
LNC2G562MSEGBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1028 pcs
Tikiake: LNC2G562MSEGBN.pdf
RFQ
LNC2G472MSEHBB
LNC2G472MSEHBB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1286 pcs
Tikiake: LNC2G472MSEHBB.pdf
RFQ
LNC2G562MSEGBB
LNC2G562MSEGBB