LNC2G183MSEJ
NichiconNichicon
LNC2G183MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2G183MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2G183MSEJ.pdf2.LNC2G183MSEJ.pdf3.LNC2G183MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 527 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2G183MSEJ
Tau Wae LNC2G183MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 527 pcs Pepa Raraunga 1.LNC2G183MSEJ.pdf2.LNC2G183MSEJ.pdf3.LNC2G183MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 48.2A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-8786
LNC2G183MSEJ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 8.189" (208.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 18000µF
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2G222MSEF
LNC2G222MSEF
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 2266 pcs
Tikiake: LNC2G222MSEF.pdf
RFQ
LNC2G153MSEJBN
LNC2G153MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 523 pcs
Tikiake: LNC2G153MSEJBN.pdf
RFQ
LNC2G183MSEJBB
LNC2G183MSEJBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW