LNC2G153MSEJ
NichiconNichicon
LNC2G153MSEJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2G153MSEJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2G153MSEJ.pdf2.LNC2G153MSEJ.pdf3.LNC2G153MSEJ.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 692 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2G153MSEJ
Tau Wae LNC2G153MSEJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 692 pcs Pepa Raraunga 1.LNC2G153MSEJ.pdf2.LNC2G153MSEJ.pdf3.LNC2G153MSEJ.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.543" Dia (90.00mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 42.9A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa 493-8785
LNC2G153MSEJ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 7.402" (188.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 15000µF
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2G152MSEFBN
LNC2G152MSEFBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 2220 pcs
Tikiake: LNC2G152MSEFBN.pdf
RFQ
LNC2G153MSEJBN
LNC2G153MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 523 pcs
Tikiake: LNC2G153MSEJBN.pdf
RFQ
LNC2G182MSEFBB
LNC2G182MSEFBB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 1846 pcs
Tikiake: LNC2G182MSEFBB.pdf
LNC2G152MSEF
LNC2G152MSEF
Tikiake: LNC2G152MSEF.pdf
LNC2G153MSEJBB
LNC2G153MSEJBB