LNC2G122MSEF
NichiconNichicon
LNC2G122MSEF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNC2G122MSEF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNC2G122MSEF.pdf2.LNC2G122MSEF.pdf3.LNC2G122MSEF.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNC2G122MSEF
Tau Wae LNC2G122MSEF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNC Ripple Current @ Low Frequency 9.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.02A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8765
LNC2G122MSEF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.677" (68.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
LNC2G103MSEH
LNC2G103MSEH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 878 pcs
Tikiake: LNC2G103MSEH.pdf
RFQ
LNC2G123MSEJBN
LNC2G123MSEJBN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
I roto i te taonga: 725 pcs
Tikiake: LNC2G123MSEJBN.pdf
RFQ
LNC2G122MSEFBN
LNC2G122MSEFBN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 400V SCREW