LLS1J392MELZ
NichiconNichicon
LLS1J392MELZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLS1J392MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LLS1J392MELZ.pdf2.LLS1J392MELZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLS1J392MELZ
Tau Wae LLS1J392MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61184 pcs Pepa Raraunga 1.LLS1J392MELZ.pdf2.LLS1J392MELZ.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LLS Ripple Current @ Low Frequency 3.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.5535A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7288
LLS1J392MELZ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3900µF Nga tono General Purpose