LLS1E822MELA
NichiconNichicon
LLS1E822MELA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLS1E822MELA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LLS1E822MELA.pdf2.LLS1E822MELA.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLS1E822MELA
Tau Wae LLS1E822MELA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95814 pcs Pepa Raraunga 1.LLS1E822MELA.pdf2.LLS1E822MELA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LLS Ripple Current @ Low Frequency 2.78A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.197A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-6155
LLS1E822MELA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 8200µF Nga tono General Purpose