LLS1E123MELZ
NichiconNichicon
LLS1E123MELZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLS1E123MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LLS1E123MELZ.pdf2.LLS1E123MELZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLS1E123MELZ
Tau Wae LLS1E123MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64986 pcs Pepa Raraunga 1.LLS1E123MELZ.pdf2.LLS1E123MELZ.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LLS Ripple Current @ Low Frequency 3.77A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.3355A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-6153
LLS1E123MELZ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 12000µF Nga tono General Purpose