LLG2E681MELB25
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LLG2E681MELB25
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP IN
Ngā Rauemi: 1.LLG2E681MELB25.pdf2.LLG2E681MELB25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LLG2E681MELB25
Tau Wae LLG2E681MELB25 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 31562 pcs Pepa Raraunga 1.LLG2E681MELB25.pdf2.LLG2E681MELB25.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LLG Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.75A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 680µF Nga tono General Purpose