LKX2D391MESZ30
NichiconNichicon
LKX2D391MESZ30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LKX2D391MESZ30
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: LKX2D391MESZ30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKX2D391MESZ30
Tau Wae LKX2D391MESZ30 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52928 pcs Pepa Raraunga LKX2D391MESZ30.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LKX Ripple Current @ Low Frequency 1.31A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.965A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-16522
LKX2D391MESZ30-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono Audio