LKSN2562MESZ
Hua Hua
Tau Wae: LKSN2562MESZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 56V SNAP IN
Ngā Rauemi: LKSN2562MESZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKSN2562MESZ
Tau Wae LKSN2562MESZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 56V SNAP IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 25069 pcs Pepa Raraunga LKSN2562MESZ.pdf
Putanga - Kua tohua 56V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LKS Ripple Current @ Low Frequency 3.2A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 56V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono Audio