LKSN2122MESZ
Hua Hua
Tau Wae: LKSN2122MESZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 56V SNAP IN
Ngā Rauemi: LKSN2122MESZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKSN2122MESZ
Tau Wae LKSN2122MESZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 56V SNAP IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 49907 pcs Pepa Raraunga LKSN2122MESZ.pdf
Putanga - Kua tohua 56V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LKS Ripple Current @ Low Frequency 1.45A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 56V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1200µF Nga tono Audio