LKS1J182MESZ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LKS1J182MESZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP IN
Ngā Rauemi: LKS1J182MESZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKS1J182MESZ
Tau Wae LKS1J182MESZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 41235 pcs Pepa Raraunga LKS1J182MESZ.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LKS Ripple Current @ Low Frequency 1.8A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1800µF Nga tono Audio