LKG1K682MKN
Hua Hua
Tau Wae: LKG1K682MKN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 80V SOLDER
Ngā Rauemi: LKG1K682MKN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKG1K682MKN
Tau Wae LKG1K682MKN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 80V SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5304 pcs Pepa Raraunga LKG1K682MKN.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa LKG Ripple Current @ Low Frequency 6.1A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Solder Lug
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.551" (14.00mm) Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 6800µF Nga tono Audio