LKG1K103MKNF
Hua Hua
Tau Wae: LKG1K103MKNF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 80V SOLDER
Ngā Rauemi: LKG1K103MKNF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKG1K103MKNF
Tau Wae LKG1K103MKNF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 80V SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7415 pcs Pepa Raraunga LKG1K103MKNF.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa LKG Ripple Current @ Low Frequency 5.4A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Solder Lug
Ētahi Ingoa 493-17539
LKG1K103MKNF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.551" (14.00mm) Teitei - Tae (Max) 2.795" (71.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono Audio