LKG1J153MKNF
Hua Hua
Tau Wae: LKG1J153MKNF
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 63V SOLDER
Ngā Rauemi: LKG1J153MKNF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKG1J153MKNF
Tau Wae LKG1J153MKNF Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 63V SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4752 pcs Pepa Raraunga LKG1J153MKNF.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa LKG Ripple Current @ Low Frequency 5.6A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Solder Lug
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.551" (14.00mm) Teitei - Tae (Max) 2.795" (71.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Solder Lug 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 15000µF Nga tono Audio