LKG1E183MESBAK
Hua Hua
Tau Wae: LKG1E183MESBAK
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP IN
Ngā Rauemi: LKG1E183MESBAK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKG1E183MESBAK
Tau Wae LKG1E183MESBAK Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 24596 pcs Pepa Raraunga LKG1E183MESBAK.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LKG Ripple Current @ Low Frequency 3.4A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 18000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 18000µF Nga tono Audio