LKG1C472MESZBK
Hua Hua
Tau Wae: LKG1C472MESZBK
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 16V SNAP IN
Ngā Rauemi: LKG1C472MESZBK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LKG1C472MESZBK
Tau Wae LKG1C472MESZBK Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 16V SNAP IN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 49989 pcs Pepa Raraunga LKG1C472MESZBK.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LKG Ripple Current @ Low Frequency 1.75A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono Audio