LGY2E821MELC
NichiconNichicon
LGY2E821MELC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGY2E821MELC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: LGY2E821MELC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGY2E821MELC
Tau Wae LGY2E821MELC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18984 pcs Pepa Raraunga LGY2E821MELC.pdf
Te manawanui 820µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa LGY
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 250V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Kaihauturu 2A @ 120Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga LGY2E821MELC
Life @ Temp. - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) Whakaahua nui 820µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Nga tono 7000 Hrs @ 105°C