LGX2H121MELZ50
NichiconNichicon
LGX2H121MELZ50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGX2H121MELZ50
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGX2H121MELZ50.pdf2.LGX2H121MELZ50.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGX2H121MELZ50
Tau Wae LGX2H121MELZ50 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29516 pcs Pepa Raraunga 1.LGX2H121MELZ50.pdf2.LGX2H121MELZ50.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGX Ripple Current @ Low Frequency 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3299A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-6777
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose