LGX2E561MELB30
NichiconNichicon
LGX2E561MELB30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGX2E561MELB30
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGX2E561MELB30.pdf2.LGX2E561MELB30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGX2E561MELB30
Tau Wae LGX2E561MELB30 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44256 pcs Pepa Raraunga 1.LGX2E561MELB30.pdf2.LGX2E561MELB30.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGX Ripple Current @ Low Frequency 1.83A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.745A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8009
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 560µF Nga tono General Purpose