LGX2D122MELC35
NichiconNichicon
LGX2D122MELC35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGX2D122MELC35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGX2D122MELC35.pdf2.LGX2D122MELC35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGX2D122MELC35
Tau Wae LGX2D122MELC35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21533 pcs Pepa Raraunga 1.LGX2D122MELC35.pdf2.LGX2D122MELC35.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGX Ripple Current @ Low Frequency 2.88A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.32A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7955
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1200µF Nga tono General Purpose