LGW2G561MELC45
NichiconNichicon
LGW2G561MELC45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGW2G561MELC45
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGW2G561MELC45.pdf2.LGW2G561MELC45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGW2G561MELC45
Tau Wae LGW2G561MELC45 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16127 pcs Pepa Raraunga 1.LGW2G561MELC45.pdf2.LGW2G561MELC45.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGW Ripple Current @ Low Frequency 3.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.5474A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8558
LGW2G561MELC45-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 560µF Nga tono General Purpose