LGW2E152MELC45
NichiconNichicon
LGW2E152MELC45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGW2E152MELC45
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGW2E152MELC45.pdf2.LGW2E152MELC45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGW2E152MELC45
Tau Wae LGW2E152MELC45 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20000 pcs Pepa Raraunga 1.LGW2E152MELC45.pdf2.LGW2E152MELC45.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGW Ripple Current @ Low Frequency 3.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.625A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8544
LGW2E152MELC45-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1500µF Nga tono General Purpose