LGU1V123MELC
NichiconNichicon
LGU1V123MELC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU1V123MELC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU1V123MELC.pdf2.LGU1V123MELC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU1V123MELC
Tau Wae LGU1V123MELC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48227 pcs Pepa Raraunga 1.LGU1V123MELC.pdf2.LGU1V123MELC.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGU Ripple Current @ Low Frequency 3.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8433
LGU1V123MELC-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 12000µF Nga tono General Purpose