LGU1K222MELZ
NichiconNichicon
LGU1K222MELZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU1K222MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU1K222MELZ.pdf2.LGU1K222MELZ.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU1K222MELZ
Tau Wae LGU1K222MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69170 pcs Pepa Raraunga 1.LGU1K222MELZ.pdf2.LGU1K222MELZ.pdf
Te manawanui 2200µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa LGU
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 80V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-8457
LGU1K222MELZ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.09A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Waehanga Kaihanga LGU1K222MELZ Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
Whakaahua nui 2200µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Nga tono 3000 Hrs @ 105°C