LGU1J562MELC
NichiconNichicon
LGU1J562MELC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU1J562MELC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU1J562MELC.pdf2.LGU1J562MELC.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU1J562MELC
Tau Wae LGU1J562MELC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43506 pcs Pepa Raraunga 1.LGU1J562MELC.pdf2.LGU1J562MELC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGU Ripple Current @ Low Frequency 3.24A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.726A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8447
LGU1J562MELC-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose