LGU1J222MELZ
NichiconNichicon
LGU1J222MELZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU1J222MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU1J222MELZ.pdf2.LGU1J222MELZ.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU1J222MELZ
Tau Wae LGU1J222MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81398 pcs Pepa Raraunga 1.LGU1J222MELZ.pdf2.LGU1J222MELZ.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGU Ripple Current @ Low Frequency 1.82A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.093A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7170
LGU1J222MELZ-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose