LGU1H682MELA
NichiconNichicon
LGU1H682MELA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU1H682MELA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU1H682MELA.pdf2.LGU1H682MELA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU1H682MELA
Tau Wae LGU1H682MELA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57325 pcs Pepa Raraunga 1.LGU1H682MELA.pdf2.LGU1H682MELA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LGU Ripple Current @ Low Frequency 3.37A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.8755A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-6136
LGU1H682MELA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 6800µF Nga tono General Purpose