LGU1H103MELB
NichiconNichicon
LGU1H103MELB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU1H103MELB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU1H103MELB.pdf2.LGU1H103MELB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU1H103MELB
Tau Wae LGU1H103MELB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37907 pcs Pepa Raraunga 1.LGU1H103MELB.pdf2.LGU1H103MELB.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGU Ripple Current @ Low Frequency 4.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.7035A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7153
LGU1H103MELB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose