LGU1C273MELA
NichiconNichicon
LGU1C273MELA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGU1C273MELA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGU1C273MELA.pdf2.LGU1C273MELA.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGU1C273MELA
Tau Wae LGU1C273MELA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42923 pcs Pepa Raraunga 1.LGU1C273MELA.pdf2.LGU1C273MELA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LGU Ripple Current @ Low Frequency 3.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.4275A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7139
LGU1C273MELA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 27000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27000µF Nga tono General Purpose