LGR2G151MELZ50
NichiconNichicon
LGR2G151MELZ50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGR2G151MELZ50
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGR2G151MELZ50.pdf2.LGR2G151MELZ50.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGR2G151MELZ50
Tau Wae LGR2G151MELZ50 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37278 pcs Pepa Raraunga 1.LGR2G151MELZ50.pdf2.LGR2G151MELZ50.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGR Ripple Current @ Low Frequency 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1726A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7855
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose