LGR2D271MELA25
NichiconNichicon
LGR2D271MELA25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGR2D271MELA25
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGR2D271MELA25.pdf2.LGR2D271MELA25.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGR2D271MELA25
Tau Wae LGR2D271MELA25 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55989 pcs Pepa Raraunga 1.LGR2D271MELA25.pdf2.LGR2D271MELA25.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LGR Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-7974
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose