LGNW6391MELC35
NichiconNichicon
LGNW6391MELC35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGNW6391MELC35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGNW6391MELC35.pdf2.LGNW6391MELC35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGNW6391MELC35
Tau Wae LGNW6391MELC35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20232 pcs Pepa Raraunga 1.LGNW6391MELC35.pdf2.LGNW6391MELC35.pdf
Putanga - Kua tohua 420V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGN Ripple Current @ Low Frequency 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3023A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8388
LGNW6391MELC35-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 390µF Nga tono General Purpose