LGN2Z222MELC40
NichiconNichicon
LGN2Z222MELC40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGN2Z222MELC40
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGN2Z222MELC40.pdf2.LGN2Z222MELC40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGN2Z222MELC40
Tau Wae LGN2Z222MELC40 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16625 pcs Pepa Raraunga 1.LGN2Z222MELC40.pdf2.LGN2Z222MELC40.pdf
Putanga - Kua tohua 180V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGN Ripple Current @ Low Frequency 2.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.35A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8285
LGN2Z222MELC40-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose