LGN2W181MELA35
NichiconNichicon
LGN2W181MELA35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGN2W181MELA35
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGN2W181MELA35.pdf2.LGN2W181MELA35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGN2W181MELA35
Tau Wae LGN2W181MELA35 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26955 pcs Pepa Raraunga 1.LGN2W181MELA35.pdf2.LGN2W181MELA35.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LGN Ripple Current @ Low Frequency 870mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2441A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8401
LGN2W181MELA35-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose