LGN2V271MELZ40
NichiconNichicon
LGN2V271MELZ40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGN2V271MELZ40
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGN2V271MELZ40.pdf2.LGN2V271MELZ40.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGN2V271MELZ40
Tau Wae LGN2V271MELZ40 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34702 pcs Pepa Raraunga 1.LGN2V271MELZ40.pdf2.LGN2V271MELZ40.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGN Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.573A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8345
LGN2V271MELZ40-ND
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 270µF Nga tono General Purpose