LGJ2E271MELB
NichiconNichicon
LGJ2E271MELB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGJ2E271MELB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGJ2E271MELB.pdf2.LGJ2E271MELB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGJ2E271MELB
Tau Wae LGJ2E271MELB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34027 pcs Pepa Raraunga 1.LGJ2E271MELB.pdf2.LGJ2E271MELB.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGJ Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LGJ2E271MELB20
LGJ2E271MELB20
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP