LGJ2D221MELZ20
Hua Hua
Tau Wae: LGJ2D221MELZ20
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGJ2D221MELZ20.pdf2.LGJ2D221MELZ20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGJ2D221MELZ20
Tau Wae LGJ2D221MELZ20 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98728 pcs Pepa Raraunga 1.LGJ2D221MELZ20.pdf2.LGJ2D221MELZ20.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGJ Ripple Current @ Low Frequency 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.14A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-17520
LGJ2D221MELZ20-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose