LGG2Z102MELZ45
NichiconNichicon
LGG2Z102MELZ45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGG2Z102MELZ45
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGG2Z102MELZ45.pdf2.LGG2Z102MELZ45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGG2Z102MELZ45
Tau Wae LGG2Z102MELZ45 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 180V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28754 pcs Pepa Raraunga 1.LGG2Z102MELZ45.pdf2.LGG2Z102MELZ45.pdf
Putanga - Kua tohua 180V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGG Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.15A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8103
LGG2Z102MELZ45-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose