LGG2P821MELZ50
NichiconNichicon
LGG2P821MELZ50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGG2P821MELZ50
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGG2P821MELZ50.pdf2.LGG2P821MELZ50.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGG2P821MELZ50
Tau Wae LGG2P821MELZ50 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30492 pcs Pepa Raraunga 1.LGG2P821MELZ50.pdf2.LGG2P821MELZ50.pdf
Putanga - Kua tohua 220V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGG Ripple Current @ Low Frequency 1.93A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.895A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-8146
LGG2P821MELZ50-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 820µF Nga tono General Purpose