LGG2G181MELZ30
NichiconNichicon
LGG2G181MELZ30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGG2G181MELZ30
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGG2G181MELZ30.pdf2.LGG2G181MELZ30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGG2G181MELZ30
Tau Wae LGG2G181MELZ30 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68274 pcs Pepa Raraunga 1.LGG2G181MELZ30.pdf2.LGG2G181MELZ30.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGG Ripple Current @ Low Frequency 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0439A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF